| Gabi991 a întrebat:

Pot sa urmăresc locația unui telefon fără ca proprietarul sa afle?

4 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Dacă ai numărul de telefon al proprietarului, da, folosind o aplicație disponibile în Google Play.Succes

| Gabi991 explică (pentru DeyCj):

Găsesc asemena aplicații și pe iPhone? Și dacă poți să-mi dai exemplu de una

| relian a răspuns:

Da se poate dar asta o face compania de telfonie nu o poti face tu, deci nici nu te gandi ca urmaresti tu pe cine stie cine.Nici politia nu poate tot la compania de telefoane apeleaza.Nu stiu despre ce aplicatii vorbesc unia dar eu zic ca alea is povesti.

| Nicolae207 a răspuns:

Nu mai fa asta, gelos mic ce esti, las-o sa bage sarpele altuia in barlogul ei.
bafta!