| gicu1956 a întrebat:

Salut prieteni, vrea cineva sa ma ajute cu un link pentru pachetul de limba romana office 2007? Multumesc

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

De ce te chinui sa cauti un pachet de limbi la MS Office demodat si care cere si licenta platita?
Dezinstaleaza MS Office si instaleaza in loc "Libre Office" sau "Open Office", ambele cu LICENTE GRATUITE si la care gasesti si versiunile in limba romana, precum si dictionarele de dactilo-corectare, precum si cele cu sinonime.

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat