| xPaulFTWYT a întrebat:

Salut. Recent, contul de Instagram mi-a fost blocat pe motivul că trebuie să dovedesc că am peste 13 ani. Când apăs pe butonul "appeal" mă trimite pe o pagină unde trebuie să îmi pun buletinul, data nașterii, numele și contul de Instagram. Le pun pe toate, iar apoi îmi dă urmatoarea eroare:
"We limit how often you can post, comment or do other things in a given amount of time in order to help protect the community from spam. You can try again later.".
Ce pot face?

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Încearcă de pe alt calculator / browser.

| richessebehave a răspuns:

De fapt, puteți utiliza autentificarea prin alt cont de rețea socială, cum ar fi Facebook https://geometrydashlite.co