| silviu18 a întrebat:

Sa va spun problema mea va rog cine ma ajuta funda. Am schimbat si eu windosu ca tot omul si eu am router de wirelles in casa si laptopul nu prinde wirelles dar daca conectez firul de la router merge dar nu prinde nicio retea wirelles Please Ajutor.

Răspuns Câştigător
| razvanlost a răspuns:

Baga cablul de net, cauta pe google drivergenius sau un program similar, poate gasesti ceva free, si iti gaseste singur driverele. Daca nu, cauta pe google modelul laptopului si cauta drivere pentru el. Ia tot timpul doar de pe site-ul firmei lui, nu de pe alte site-uri obscure, pot fi virusi.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Instaleaza diverul pentru placa wireless

| silviu18 explică:

Pai faza este ca eu am luat un program cu licente de pe fl dar am instalat tot si tot nu gaseste retele please help