| Voicu_Toma_2000 a întrebat:

Salut.Se da o problema cu un mixer Behringer Xenyx X1204USB.Problema este ca,il pornesc, 10 secunde efectele de voce functioneaza perfect, dupa 10 secunde se aude doar un bazait foarte tare,daca opresc efectele, bazaitul dispare.Asta se intampla cu orice efect. Ceva idei? Sper sa nu fie procesorul ars.Multumesc

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu sigur ce are in el dar bazait poate fi de la diode sau condensatori ma gandesc.
Cauta un electronist priceput in sculele audio.

| Voicu_Toma_2000 explică (pentru anonim_4396):

Deci,cand pornesc efectele, nu functioneaza, in loc sa se auda un ecou sa zicem, se aude un bazait doar.