| Voicu_Toma_2000 a întrebat:

Salut.Se da o problema cu un mixer Behringer Xenyx X1204USB.Problema este ca, il pornesc, 10 secunde efectele de voce functioneaza perfect, dupa 10 secunde se aude doar un bazait foarte tare, daca opresc efectele, bazaitul dispare.Asta se intampla cu orice efect.Tind sa mentionez,ca dupa ce incepe sa se auda bazaitul,efectul nu mai este functional,sa zicem ca daca as vrea un efect de ecou, efectul dispare si se aude un bazait. Ceva idei? Sper sa nu fie procesorul ars.Multumesc

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Nu e ars dar o piesă, precis, se supraincălzește - de unde și efectul intârziat. Desfă-l și vezi EXACT ce e

| Voicu_Toma_2000 explică (pentru sierra1):

Sincer.Nu vreau sa ma laud, ma pricep sa,, localizez,, piesa defecta, dar imi este mila de el sa il desfac, este aproape nou, faza proasta ca nu are garantie.Cred ca mai stau 2 3 zile si il desfac.

| sierra1 a răspuns (pentru Voicu_Toma_2000):

"imi este mila de el sa il desfac"

altfel nu rezolvi...succes

| Voicu_Toma_2000 explică (pentru sierra1):

Imi este mila sa il desfac eu. Poate doar sa il duc la un expert in domeniu, ceea ce mai greu gasesc eu prin zona