| user123456789 a întrebat:

Salut si Un An Nou Fericit!

Am o problema legata de Metin2 (.Ro) deci dupa ce il instalez si incerc sa intru in el imi apare Sorry, Your system does not support 3D Graphics, please check your hardware and system configeration then try again.

Am intrat in Device Manager din My Computer si am vazut ca 4 imi apar cu semnul intrebarii si anume : Ethernet Controller, SM Bus Controller, Video Controller, Video Controller(VGA Compatible). Acum uitati System Information :

-Operating System : Microsoft Windows XP Professional SP3
-System Manufacturer : ASUSTeK Computer INC.
-System Model : 901
-Processor : Intel(R) Atom(TM) CPU N270 1.60GHz (2 CPUs)
-Memory : 1.0GB Ram
-DirectX Version : DirectX 9.0c

Mai precizez ca in Run >- dxdiag la Display nu ma lasa sa dau click pe nimic de la DirectX Features, decat in dreapta Test DirectDraw. Sper ca v-am dat destule detalii despre PC pentru rezolvarea problemei si daca puteti sa-mi lasati link pentru driverele pc-ului meu. Cel mai bun si mai rapid raspuns Funda

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
11 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Kosmin19 a răspuns:

Copii disperati dupa metin frate. altceva n-ai de facut?

| DoctorChucky a răspuns (pentru Kosmin19):

Poate ca ii place acest joc... nici eu nu ma dau prea in vant dupa acest joc... dar imi place happy

| dghjhfgk a răspuns:

Ai un virus ori l-ai stricat tu

| DragosTR a răspuns:

Trebuie să îți iei DirectX 10 sau să îți iei un calculator nou.Sistemul tău este de vină.Așa îmi face și mie.Ar mai trebui să ai Nvidia GEFORCE 9400 M G with cuda sau un windows nou.

Trebuie sa iti pui un driver ca si mie imi apare asta pe calculator.Scrie pe net drivere si incearca-le ca nu ocupa mult

| leulvlad a răspuns:

Buna.descarca si instaleaza driver-ul video si dupa merge sigur. il gasesti pe...3DP CHIP...il cauta automat doar il instalezi.