| DzEk0 a întrebat:

Descarc ceva pe bit co m ent se blocheaza la 99% de ce?

Cand intru in meti n2 Imi apare "LOG" Sorry, your system does not support 3d graphics please check your hardware and system configeration then try again. am placa video tot la el si imi apare asta...

Si cand intru in gta san andreas "Samp" dai click si nu mai intra.

Nu vreau solutii gen reinstaleaza windows si etc
Si cand intru in gta san andreas "Samp" dai click si nu mai intra.
Apropo am windows 7 ultimate.
Manufacturer Intel
Model HD Graphics
Device ID 8086-0106
Revision A
Subvendor ASUStek Computer Inc (1043)
Current Performance Level Level 0
Driver version 9.17.10.4229
Funda!

1 răspuns:
| TrollKing1 a răspuns:

La metin nu stiu sa te ajut dar stiu cu GTA-ul trebuie sa intri in Documents/GTA San Andreas User Files si vezi tu acolo acel fisier "gta_sa.set" care trebuie sa stergi acel fisier "gta_sa.set" si dupa il stergi din bin recycle, pornesti GTA-ul si merge sau alta solutie vezi pe desktop GTA San Andreas.exe sau gta_sa.exe si dai click dreapta si dupa depanare probleme sau mai poti si click dreapa si dupa Propietati(Propiest) si dupa Combatibilitate bifezi acea casuta si dai click pe Windows XP (Service Pack 3) sau pe ori care si apesi Apply si OK si Gata!
Deci ai 3 metode disponibile foarte simple de urmat!