| Deadpool a întrebat:

Salut, stie cineva cum pot decoda un telefon mobil Motorola V360v ca mi-la dat uncamiu cadou acum cateva zile si mi-o spus s-al decodez imi poate spune cineva cum il pot decoda please?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te costa 20 de lei, mie cineva mi-a facut decodarea cu doar 15 lei.
informeazate in mai multe locuri cat este pretul, vezi sa nu te traga pe sfoara, accepta doar preturile de 15 lei.

1 răspuns:
| Nic0L a răspuns:

Buna te duci la un service si o sa til decodeze. sau GSM happy:* te costa in jur de 20 ron