| sorineldj a întrebat:

Am un motorola v360v si am incercat sal decodez cu un cablu de date dupa un tutorial de pe net si acum nu se mai aprinde deloc stie careva pliz va rog mult care stie pot sa-i fac ceva? ...multumesc mult la care ma ajuta

1 răspuns:
| frvtel a răspuns:

Asta se intampla cand cineva doreste sa faca treaba altuia! Trebuia sa-l duci la un service GSM autorizat si pentru 20 de lei il decodau ei fara sa ai nicio problema. Poate i-ai distrus softul si atunci poti sa-l arunci ca nu se mai poate face nimic. Oricum, nu mai incerca nimic, du-l la un service si poate ti-l face.Bafta!