| andradaagt98 a întrebat:

Stie cineva cum pot reseta o tableta Evolio Evotab 2 blocata? Dau funda! happy

Răspuns Câştigător
| Zdog a răspuns:

Cauta pe talta o gaurica mica si inteapa acolo cu un ac si e reseteaza singura
( Atentie sa nu confunzi butonu de resetare cu microfonul )

| andradaagt98 explică (pentru Zdog):

Am incercat si nu a mers. Tableta trebuie sa fie inchisa? Cat trebuie sa tin acolo acul?

| Zdog a răspuns (pentru andradaagt98):

Acul nu trebuie sa-l tii mult doar sa apesi acolo si se va reseta, sau daca e blocata adica nu merge contul gogle dai in setari si dai setariile din fabrica

| andradaagt98 explică (pentru Zdog):

Pai cum dau in setari daca e blocata?

| Zdog a răspuns (pentru andradaagt98):

Atunci chiar nu stiu stiam doar chestia asta cu butonul de restart dar uitate ATENT LA VIDEO http://www.youtube.com/watch?v=U4NnCXi-iGo sus langa butoane e o gaurica acolo apesi si se reseteaza

6 răspunsuri:
| andradaagt98 explică:

Am uitat modelul si nici nu merge sa bag contul Google.

| andradaagt98 explică:

Am uitat modelul si nici nu merge sa bag contul Google?