| dimro8 a întrebat:

Stie cineva sa lucreze in html? Am un blog cu imagini si as vrea ca atunci cand dau click pe imagine sa se deschida imaginea prin light-box-ul de la blogger nu sa-mi intre in postare. Sunt unele template-uri care au acest lucru dar template-ul care il am acum nu are acest lucru si nu prea as vrea sa-mi shimb tema. Multumesc!

2 răspunsuri:
| TPUajutor a răspuns:

Te pot ajuta eu cu aceasta problema.

| M29 a răspuns:

Salut! Atunci cand pui imaginea trebuie sa specifici si un atribut care sa faca legatura intre light-box si imaginea respectiva. Nu stiu cum este exact la blogger ca sa iti zic exact. Spor!