| alex2009 a întrebat:

Salut stie cineva un program la care poti asculta toate posturile de radio din Romania ceva de genul asa cum este aparatul de radio? Multumesc

Răspuns Câştigător
| remus a răspuns:

Da, RADIO ROMANIA INTRENET, aici gasesti toate posturile de radio romanesti, pe judete, categorii de muzica si specifice, religioase.

1 răspuns:
| cd92 a răspuns:

Nu ai nevoie de un program daca ai winamp e suficient http://radio.itbox.ro/ aici ai multe posturi de radio selectezi judetul si apoi ce post de radio vrei sa asculti