| Anonimus12345678 a întrebat:

Salut.stie cineva unde pot gasi un loc in Iasi in care pot sa-mi asamblez niste piese de pc plus licenta lor?

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Ca sa ai licenta, ori iti cumperi o licenta Retail, daca vrei calculator pe piese, ori calculator gata facut cu licenta OEM!

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Adica vrei licenta pieselor, sau cum?

| Anonimus12345678 explică:

Vreau sa-mi asambleze piesele si sa-mi puna windows.dar problema e ca eu nu am licenta pentru windows

| K0sti a răspuns (pentru Anonimus12345678):

Ca sa ai licenta, ori iti cumperi o licenta Retail, daca vrei calculator pe piese, ori calculator gata facut cu licenta OEM!