| Adryan17 a întrebat:

Stiti cumva un program care sa-mi masoare temperatura componentelor laptop-ului? si sa ma avertizeze in caz ca o componenta are temperatura mai ridicata fata de normal?

Răspuns Câştigător
| gelu1970 a răspuns:

Speccy. e free si merge bine. problema e ca nu te avizeaza sonor. in functie de culoarea cifrelor ce indica temperatura vezi daca e bine sau daca e prea ridicata.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista program care sa-ti masoare temperaturile si voltajele cu o acuratete de 100%.
Pentru asta exista echipamente care se pot monta pe procesor, placa video, hdd...etc.
http://pc-coolers.ro/......1088---926

| Doctorfishadi a răspuns:

Pai daca tot nu ai dat funda eu zic sa incerci cu everest este extrem de exact.Il descarci, deschizi si selectezi computer si apoi sensor!

| CartofiorDulce a răspuns:

Speccy e bun.

| Emilian_Gavrila_1981 a răspuns:

Http://www.aida64.com/
Acesta e un program foarte bun

| Pripici_Andrei_2000 a răspuns:

Cand dai drumu la PC apesi F2 ca disperatu si o sa-ti apara setarile windowsului si pe acolo scrie cat de cald e PC si la laptop cand vezi ca s-a incins doar te uiti pe unde e cald si il opresti