| anonim_4396 a întrebat:

Ce program folositi voi ca sa masurati temperatura componentelor pc-ului vostru?

13 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

AIDA64, tata lor.

| RAY a răspuns:

Aida

| Jipa95 a răspuns:

In gaming, MSI Afterburner
In idle mode, Speccy

| William a răspuns:

Core Temp.

| untu a răspuns:

Pentru Hardisc (HDD) folositi programul CrystalDiskInfo!

| Radu284 a răspuns:

Speedfan

Dar daca vrei mai bine, ia un termometru non contact si masoara fizic temperatura.

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru Radu284):

Nu serios? Unde e gluma?

| Radu284 a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Ce gluma?
Degeaba aflii tu ce temperatura are procesorul, daca nu stii si temperatura de pe heatsink. Daca vrei sa faci o racire cum trebuie, trebuie sa stii toate tempeaturile.

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru Radu284):

Nu imi spune teoria ca o stiu in atatia ani de reparat calculatoare.Eu ma refer la programul ala.Pai pe langa real temp, e o jucarie.

| Radu284 a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Jucarie sau nu, e destul de micut si util, si iti spune cam tot ce ai nevoie sa stii.

| dragosbogdan001 a răspuns:

Pun un ou crud pe el. Daca se prajeste, inseamna ca s-a incins cam tare. Daca nu se prajeste, nu mananc oua diseara praying sad

| AndreiSaigo a răspuns:

Speecy