| Varareanu_Olivian_1996 a întrebat:

Telefonul meu: Alcatel One Touch 991D. Din pacate are Android 2.3.6.. Si eu vreau de exemplu sa descarc aplicatia Minecraft Pocket Edition, care cere minim Android 3.0. Nu stiu de unde sa fac asta. Cine poate sa imi de-a un raspuns cat mai rapid, sa imi raspunda! Multumeesc, dau funda! happy

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Trebuie resoftat la versiunea 3.0 iar asta daca nu te pricepi, las-o balta te poti duce cu el la un specialist care se pricepe intocmai sa-ti faca un update de soft.

| Varareanu_Olivian_1996 explică (pentru Jipa95):

Hmm. Buna Idee! Am vazut foooarte multe videoclipuri pe youtube cu asta. Toate le-am inteles, dar ma tem ca mi-as putea sterge soft-ul :/

1 răspuns: