| IAmJustSmarterThanYou a întrebat:

Tocmai am cumparat o imprimanta. Cand bad CD-ul imi arata asta: http://www.mediafire.com/view/? myfiles#. Nu stiu ce sa fac. Please help me.
Funda!

4 răspunsuri:
| Zartbitter a răspuns:

Învață să dai un link funcțional când ceri ajutorul.

Dacă vei reuși să faci asta, sunt convins că vei fi mai aproape de o soluție și cu imprimanta;-)

Dacă ai Windows Vista, 7 sau 8, încearcă să o instalezi prin Windows Update: dai un Check for updates și verifici dacă în lista apărut ai și imprimanta cea nouă.

Bănuiesc că la instalarea ei te-ai împotmolit, că nu se prea înțelege din întrebarea ta.

| winer98 a răspuns (pentru IAmJustSmarterThanYou):

Trebuie sa descarci de penet windows xp sp3 scrii pe google download xp service pack 3 il descarci il instalezi astepti sa se termine dai next cand termini de instalat ai retart. funda?

| IAmJustSmarterThanYou explică:

Mi-am dat seama de greseala. Link-ul de sus nu este bun. Acesta este: http://www.mediafire.com/......64a06g.jpg