| Trixy65 a întrebat:

Acolo unde sunt iconitele de WI-FI, sonor etc., apare ceva sa dau upgrade ca sa am Windows 10. Zice ca e gratis fara limite. Credeti ca e virus? Acolo iti apare ca e de la Microsoft.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e virus, e noul update de la Microsoft il dau free pentru combaterea piratari, dar nu il face inca, deoarece win 10 e plin de bug-uri

| Trixy65 explică (pentru anonim_4396):

E mai bun ca win 7?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Trixy65):

El e chiar ok, l-am incercat, dar in experienta gaming nu iti sugerez si pe 64 bit consuma mai multi ram (2gb)

| RedSkyRomania a răspuns:

Buna!
Nu e virus, este upgrade-ul gratuit oferit de Microsoft la Windows 10.