| vladimir96 a întrebat:

Acum mult timp am activat o optiune pe telefon prin care sa primesc saptamanal mesaj cu numerele extrase la loto 6/49, optiune care imi taxeaza din credit. Nu mai stiu cum am activat-o, dar vreau s-o dezactivez si nu stiu cum. Precizez ca sunt in reteaua Vodafone. Primul raspuns corect primeste funda!

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| necdannec a răspuns:

Suni la Vodafone, le explici situatia exact cum ai descries-o mai sus si ii rogi sa iti dezactiveze acea "optiune".
Te vor ajuta garantat.

| vladimir96 explică (pentru necdannec):

Poti sa imi lasi un numar de telefon pentru asta?