| Josseph a întrebat:

Am 3 adrese de mail si nu am mail plus(nu am platit ca sa am mail plus) pe niciuna din ele, iar 2 din ele au optiunea aceea cu "Pop si Redirectionare". Problema este ca fix pe a treia am nevoie sa imi redirectionez mailurile pe alta si nu am aceasta posibilitate. Nu inteleg de ce pe 2 din ele se poate, iar pe cealalta nu se poate.
Spuneti-mi ce sa fac sa imi mearga si pe cea de-a treia adresa de mail.
Multumesc anticipat! Funda!

3 răspunsuri:
| Florin_Vali_1984 a răspuns:

A treia adresa este pe ce domeniu? @gmail @yahoo?

| Josseph explică (pentru Florin_Vali_1984):

Toate sunt pe @yahoo cu aceleasi setari (Romania-romana, GMT +2 Europa de Est)

| Florin_Vali_1984 a răspuns:

E vorba de vechime poate.