| Alexino72 a întrebat:

Salut TPU,am avut o iconita de la W.O.W si imi zicea sa aleg un program cu care so deschid, si i-am dat sa se deschida cu ACDS din greseala, iar acum pe orice iconita as apasa imi intra in ACDS.Va rog ajutati-ma, nu mai stiu cum sa scap de problema asta

3 răspunsuri:
| Fvn a răspuns:

Da click dreapta pe orice iconita, apoi open with... si alege de acolo programul

| Alexino72 explică (pentru Fvn):

Dar degeaba, cu orice program as alege sa se deschida situatie e tot asa, si daca aleg de ex. Notepad sau orice alt program.Nu exista nici o cale de a rezolva problema?

| Fvn a răspuns (pentru Alexino72):

Imi pare rau, alta cale nu mai stiu