| anonim_4396 a întrebat:

Am camera cu microfon incorporat.Eu vreau sa ma joc cu niste prieteni pe minecraft si vorbim in confa pe skype.Stiti vreun program de filmat doar in jocuri, sa se auda sunetul in joc si vocile noastre? Am incercat cu fraps dar nu merge sa setez sa se auda si vocile noastre.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De preferat ar fi fara Fraps deoarece am lag cand filmez cu el.

| magazindecadouri a răspuns:

Primul program care mi-a venit in minte este Camtasia Studio 8 www.camtasia.com

| d3yvyd a răspuns:

Camtasia daca nu ai reusit cu Fraps.
Sau, poti inregistra gameplay-ul si audio-ul cu vocile voastre separat, iar apoi le pui impreuna cu un editor.

| anonim_4396 explică (pentru d3yvyd):

Camtasia inregistreaza si sunetul jocului si al vocilor noastre?

| magazindecadouri a răspuns (pentru anonim_4396):

Camtasia inregistreaza tot happy trebuie doar sa stii sa umbli prin setari.