| AlexRobert30 a întrebat:

Am cumparat recent o tableta Vonino Magnet M9 si nu mi se mai aprinde decat pana la sigla marcii. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| valentin75 a răspuns:

Salut! Daca nu functioneaza bine...mergi cu ea la garantie! Daca nu e vorba de vreo setare nu ai ce face!

| AlexRobert30 explică (pentru valentin75):

Functioneaza bine, dar aseara mi s-a descarcat era stinsa si am bagat-o la incarcat dupa ce s-a incarcat complet am vrut sa o aprind si nu am putut. Oricum multumesc ca mi-ai raspuns.

| valentin75 a răspuns (pentru AlexRobert30):

Salut! Te poti uita pe manualul de utilizare, vezi ce ti se pare interesant pe acolo. Poate ai gresit tu cu ceva...sau poate a avut ea ceva la soft!