| PaulPyRaTu a întrebat:

Am cumparat un ps2 slim cu un card modat cu FreeMcBoot si i-am cerut niste dvd-uri TRAXDATA unui coleg cu jocuri facute si merg, eu cand am incercat sa fac nu merge, ce fac gresit nu stiu. Am incercat cu programul ImgBurn si nu a mers dupa aceea am incercat cu dvd decrypter, speed 4x, nu a mers CUM TREBUIE SA FAC SA MEARGA SI CU CE PROGRAME? dau funda.

2 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Booktype DVD-ROM (merge doar pe DVD+R).

| PaulPyRaTu explică (pentru doctorandus):

Cum sa mearga numai pe dvd+r eu am de la pr meu dvd-r si merg...