| coco1981 a întrebat:

Salut,TPU am descărcat de curând wwe 2k15 pc însă nu îmi merge deoarece am ram de 2 gb. Dacă maresc ram-ul la 4gb merge jocul, țin să spun ca am procesor de 2, 50ghz și placă video de 2 gb.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe Google cerintele jocului.Da, ar merge cu 4 giga ram si 2 video.

http://cerintejocuripc.blogspot.ro/2015/04/wwe-2k15-cerinte-de-sistem.html

1 răspuns:
| TrololoLM a răspuns:

Cel mai probabil, da, doar ca nu la setari mari. Doar ca probabil o sa ai un FPS decent la Low