| nicsor12345 a întrebat:

am instalat windowsul xp si nu am mai sters nimic di partitii si nu stiu daca risc sa se intample ceva.

5 răspunsuri:
| Baddboy a răspuns:

Nu se intampla nimic, poti sa scanezi cu malwarebites partiile si scoti eventuali virusi ramasi.

| vocea a răspuns:

Pai sunt or sa raman virusii si se va duce iar, esential doar C il poti strege

| nicsor12345 explică (pentru vocea):

Dar cum pot sterge virusii sau sa sterg partitia c?

| vocea a răspuns (pentru nicsor12345):

Pai la inceput cand il instalezi iti apare, delte partiton si acolo iti va aparea c dai enter si gata

| BTWIN a răspuns:

Daca windowsul nou nu l-ai pus peste cel vechi(adica sa fi pus windowsul xp fara sa fi sters widowsul vechi) si nu ai virusi in alte partii nu se intampla nimic, insa e recomandat sa stergi toate partitiile cand instalezi windowsul.