| Alex_AlexUnder_1997 a întrebat:

Am mare nevoie de ajutor. Mi-am reinstalat windowsul pe laptop. Si din motive necunoscute nu imi recunoaste nici un fel de USB, nici macar telefonul. Pe stick-ul USB am driverele pentru el. Estre vreo modalitate de a face ca USB-ul sa imi functioneze? Pe desktop stick-ul functioneaza si sunt sigur ca nu porturile din laptop sunt problema.

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Instaleaza Adobe Flash PLayer. Apoi intra aici: http://www.driverscloud.com/en/features
Apasa Acces/Install sau alegi direct varianta de Windows (32 sau 64 bit). Se downloadeaza un fisier. IL instalezi si dati start the detection. Apoi te uiti in My drivers si vezi ce trebuie instalat, instalezi si gata.

| K0sti a răspuns:

Pai si driverele cine vrei sa ti le instaleze?

| apocaliptic77 a răspuns:

Windows 8.1 si s-a rezolvat.

| Dobre_Roxana_1994 a răspuns:

Le pui pe un DVD de pe alt Pc

| StartxGaming a răspuns:

Poate fi o problema cu biosu' sau poate e o problema la mufa