| Alfred0703 a întrebat:

Am o problema cu placa de baza: porturile usb de pe ea nu mai functioneaza, adica daca pun un mouse, joystick, tastatura etc functioneaza fara probleme, dar cand incerc sa pun un stick usb prima data merge, dar se incinge, iar daca il scot si il pun din nou windowsul nu-l mai recunoaste. Placa de baza e msi a55 e33 fm2. Nu veniti cu raspunsuri gen "le arde". Cum pot sa fac sa nu le mai arda/strice. Funda

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ai scos stick-ul fara sa dai eject. http://descopera.info/......le-pe-usb/
Nu prea mai ai multe de facut.