| iCappy a întrebat:

Am nevoie de ajutor, deci eu folosesc Opera, si trebuie sa-l deschid si sa-l inchid de 10 ori ca sa imi apara prima pagina,, Speed Dial" si dupa trebuia iar sa mai astept vreo 1 ora ca sa ma duca la site-ul dorit... tin sa mentionez ca inainte nu facea asa, Dar dupa merge bine, da dupa iar la fel... Va rog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Exact asa am si eu.Intra in Setari la Opera si sterge Datele de cautare.Asa patesc si eu cu Chrome.Dar sterg aceste date periodic si se simte.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De ce nu incerci alt motor de cautare?

| iCappy explică (pentru darrio2007):

Pe toate face asa, scuze ca am uitat sa precizez.

| darrio2007 a răspuns (pentru iCappy):

Cred ca se cere o reinstalare de windows.Ce folosesti acum?

| iCappy explică (pentru darrio2007):

Windows 7 Ultimate pe 32 biti, daca asta intrebai, cineva spune ca e de la net.

| darrio2007 a răspuns (pentru iCappy):

Exact asa am si eu.Intra in Setari la Opera si sterge Datele de cautare.Asa patesc si eu cu Chrome.Dar sterg aceste date periodic si se simte.