| frederyc a întrebat:

Am niste intrebari legate de jocul GTA 4 (PC):
1) Cand (la ce misiune) pot fi politist?
2) Cum deblochez alte orase?
3) Stiu ca exista parola de invulnerabilitate, daca mi-o puteti spune.

DAU FUNDA!
Multumesc!

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

1. La nici o misune nu poti sa fi polititst. Daca vrei sa fi politist, ai jocul de la rockstar games, LA Noire.
2. Trebuie sa treci de anumite msiuni, iar ca sa le deblochezi pe toate, trebuie sa faci majoritatea misiunilor.
3. Invulenrabilitate? La ce? Exista coduri, pe care le introduci in telefonul personajului principal(Niko), ca un numar de telefon.

| frederyc explică (pentru sltlp):

Am vazut pe net ca poti fi politist, am vazut clipul pe y. outube dar merci oricum

| sltlp a răspuns (pentru frederyc):

Poti doar daca adaugi un mod la joc. Insa in versiunea sa standard, nemodificata, nu ai cum.