| dolyan a întrebat:

am o cunostiinta care at cand a reinstalat windows-ul, nu aformatat partitia, asa se face ca are doua windows0uri, si mai are si hard-ul full, cum am putea rezolva problema fara sa reinstalam windows-ul?

Răspuns Câştigător
| ταξιδιώτης a răspuns:

Nu spui si ce windows a instalat, daca e vorba de vista sau win7 in C se afla un folder numit windows old, il sterge ...la xp tot asa il sterge pe cel vechi

2 răspunsuri:
| Bybanu a răspuns:

Pai vezi ce partitie se deschide, si pe cealalta dai click dreapta si formatsad sper sa mearga

| misa_4217 a răspuns:

Poti reinstala windowsul, chiar daca ai programe, fisiere, fotografii etc le poti recupera cu recuva sau poti face un back up windowsului(o copie de siguranta cu tot ce aveai si gata)happy