| WolfyDydi a întrebat:

Am o intrebare, ce laptop de gamer imi recomandati, adica nu conteaza cat de mare e displaiul doar in "interior" sa fie bun. Deci, ce mia-ti recomanda?

Răspuns Câştigător
| Perfect1T a răspuns:

Iti trebuie neaparat laptop? Pentru ca laptop-urile nu sunt ca si PC-urile! Nu au o putere termica la fel de mare pentru ca amaratele de procesoare din laptop-uri consuma maxim 50W! Pe cand un AMD pentru PC consuma si 135W! Ce ti-a recomandat tamarutzu este o mare prostie, si cele mai bune laptop-uri sunt in general de la Dell sau Toshiba, Samsung sunt niste absolute porcarii! Eu iti recomanda asta: http://www.emag.ro/......EVZB0BBBM/

Are procesor bun si o placa video destul de buna pentru jocurile din 2013 fiind capabil sa ruleze jocuri la medium-high pe rezolutia initiala!

6 răspunsuri:
| Me2 a răspuns:

Ce buget ai?

| GreenLine a răspuns:

Pai cele mai bune sunt Samsung, msi si altele.Eu iti recomand un Samsung findca am si eu! Uite http://www.azerty.ro/......0gb-3072mb Funda?

| Perfect1T a răspuns (pentru GreenLine):

Vorbesti prostii!

| GreenLine a răspuns (pentru Perfect1T):

Daca ai calculator Samsung sti despre ce vb, daca nu taci din gurawinking

| Perfect1T a răspuns (pentru GreenLine):

Probabil ca ai doar Samsung... Ceilalti producatori nu i-ai incercat? Si tu te uiti macar ce procesor i-ai dat acolo, si memorie RAM putina...

| GreenLine a răspuns (pentru Perfect1T):

Am avut si de la alte marci si nu mi s-au parut ca asta...