| andreialexandru a întrebat:

Imi puteti recomanda si mie un laptop cam la 2.000lei?! E ok daca il iau de pe emag? imi recomandati altceva?! Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| Trump147 a răspuns:

Asta ti-as recomanda la 2000 lei
http://www.emag.ro/......52F-EX513D

5 răspunsuri:
| glitt3r a răspuns:

Eu folosesc un Acer cumparat de la eMAG. A costat peste 2. 000 de lei dar a meritat. Nu mereu depinde de pret sau de firma calitatea. Depinde cum ai de gand sa il folosesti si cat de des. Si desigur, cat de multa informatica sti.

| unbaiat a răspuns:

Toshiba, Dell, Sony, Fujitsu. Un ex in 2100 de lei ar putea fi acesta:
http://www.dc-shop.ro/......-24725.htm

Recomand platformele Intel.

| darianna23 a răspuns:

Sa NU iti iei Acer!
chiar daca e mai ieftin (daca nu cumva cel mai ieftin).
eu mi-am luat si regret.
mai bine mai pui un pic si iei ceva mai bun.
recomand Toshiba.
cei de la eMAG sunt foarte ok.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici: http://www.originals.ro/adidasi-haine-accesorii-ads.php?cid=31652 Cele mai tari brand-uri: Nike, Adidas, Puma, Reebok, Ecko Unlimited, Ecko Red, G-Unit, Zoo York, DC Shoes, Adio, Osiris (adidasi, haine, accesorii 100% originale ) si nu numai in cel mai tare magazin online din Romania cu cele mai mici preturi. Livrare in toata Romania! Comanzi acum, maine ai produsele ! Produsele se pot returna fara nici un motiv ! Nu ai cum sa ramai nemultumit !

| vunk546 a răspuns:

Iti recomand emalgul din propria experienta este ft ft bun eu sunt client fidel eMAG happy