| HenricVonSiberstheiner a întrebat:

Am o mare problema... Calculatorul meu nu mai are sunet, am incercat cu Troubleshooter si imi zicea asta:
,, Problems found: High Definition Audio Device has a driver problem - Not fixed".
Am reinstalat driverul, imi zicea intr-un alt mesaj, ma poate ajuta cineva?
P.S. Am Windows 8.1

4 răspunsuri:
| GoogleUser a răspuns:

Descarci acest program de aici http://www.iobit.com/driver-booster.php, si dai o scanare, daca iti lipseste ceva, iti va instala automat. Cheie de activare pro:DC5B1-E9EF3-626B9-384B2
Cheia o pui inainte de scanare. Funda!

Răspuns utilizator avertizat