| animeioana55 a întrebat:

Am o mica problema dar c-am urgenta. Trebuie sa rezolv un proiect facut in power point si salvat din greseala in word pad(nu stiu cum) si nu am power point. Imi spuneti va rog cum sa imi instalez power point si sa refac filmul in el. Va multumesc!(anticipat) si nu o sa uit sa dau funda celui mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Chiar daca instalezi PowerPoint continutul prezentarii l-ai pierdut.
Office nu-l poti instala fara serial si nu cred ca vei gasi pe net unul bun.
Descarca Open Office, e gratis si perfect compatibil cu PowerPoint.
http://www.softpedia.com/......dows.shtml

| animeioana55 explică (pentru horia2012):

Multumesc pentru ajutor! O sa spun persoanei sa se puna sa faca altul. Ma bucur ca m-ai ajutat si sper sa te ajut si eu intr-o zi.

| horia2012 a răspuns (pentru animeioana55):

Cu placere.

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Inslateaza power point de la openOffice ca e gratis. il gasesti pe site ul oficial

| LucianStroe a răspuns:

Oricum, daca ai invata si sa scrii romaneste n-ar strica ("c-am urgenta"?)

| animeioana55 explică (pentru LucianStroe):

Ai mare dreptate! Chiar daca eram grabita trebuia sa citesc de doua ori. Merci!

| DongYiJang a răspuns:

Pai cauta pe google Microsoft office, pentru ca asta e ca un fel de pachet cu word, power point etc. etc... nu stiu sigur. happy