| IDarius a întrebat:

Am o mica problema.
Vreau sa imi cumpar host pentru un serverul meu de SAMP.
Dar am o problema, cand imi iau hostul pot alege dintre 2 optiuni "cu baza de date 5Euro" sau "fara baza de date 3Euro".
Vreau sa stiu cu ce ma ajuta aceea baza de date si ce optiune sa aleg, nu conteaza 2 Euro in plus.
Scuze de categorie dar e cea mai accesata, tuturor le place sexul laughing.
Multumesc! Dau Funa!

3 răspunsuri:
| KeporLove a răspuns:

Uita-te pe privat!

| IDarius explică (pentru KeporLove):

Spune-mi ce ai de zis aici, sau in privat. Nu folosesc Messenger.

| vanzarics16 a răspuns:

Pai tu cum o sa alegi? Normal ca cu baza de date! Adica iti poti face si tu baza de date.dar iti ia ceva..totusi e mai bine sa iei hostul cu baza de date!