| Intristata a întrebat:

am o problema am descarcat antivirusul Avast pentru 30 de zile a expirat iar acum nu ma mai lasa sa il sterg nu merge de loc nici din panoul de control! Ajutati-ma!+Funda!

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| KhludCiprian a răspuns:

Cauta Revo Unistaller Free. Ar trebui sa poti cel putin prin acest program sa poti dezinstala Avast.

Daca nu poti, instaleaza alt antivirus ce iti va da optiunea sa elimine vechiul antivirus ca optiune default. Si dupa aia poti sterge fortat (in cel mai rau caz) Avast.

| florin96ak47 a răspuns:

Mi se pare ciudat ca nu poti sa-l stergi din control panel, ai dat uninstall, nu?
Poate nici nu trebuie sters, eu am Avast, e cel mai bun antivirus pe care l-am incercat, si e si gratis. Trebuie sa-ti faci cont. Daca ti-l faci, ai acces la Avast 1 sau 2 ani... Si cum Windows-ul trebuie schimbat/reinstalat preferabil din 3 in 3 luni (poate e exagerat, eu o fac din 6 in 6), nu iti va expira...

| ZORRA a răspuns:

Reformateaza pc-ul

| Crasmaru_Vlad_1998 a răspuns:

Incearca cu alte programe. Sau eventula cu un crack.