| AyliN98 a întrebat:

Am nevoie de ajutor urgent! Am instalat antivirusul nod 32 si acum mi-a expirat licenta, si nu stiu cum sa il dezinstalez.Am incercat din panoul de control dar nu imi pare ca si program, si cu un program de removal am incercat si nu merge. nu stiu ce sa ma mai fac! Cea mai buna solutie=funda!

5 răspunsuri:
| AndreiGabi a răspuns:

Ai incercat unloker pe folderul nod din C, program files?

Răspuns utilizator avertizat
| xxGeorgexxx a răspuns:

Da la fereastra antivirusului si da la proprieteti. apoi da disable. si ii dai dezinstalare din control panel.

| FVG a răspuns:

Dezactiveaza antivirusul pentru inceput...acum reincearca sa il stergi din control panel.

| AyliN98 explică (pentru FVG):

Am incercat, dar nu imi mai apare in control panel