| SebySorescu a întrebat:

Salll TPU! Am o problema antivirusul meu a detectat niste virusi pe care i-am şters, dar acum in orice APLICAŢIE / PROGRAM / JOC intru imi apare "Open With..." Cum pot remedia problema? O pot rezolva fara a reinstala Windows-ul?

2 răspunsuri:
| RunnerX a răspuns:

Posibil sa fie vb de registri acolo, daca nu antivirusul sa fi sters ceva folosit de sistem

http://www.askvg.com/......ialog-box/

un mic ghid pentru a modifica cheia din registri, fi foarte atent ce modifici in registri deoarece orice cheie modificata aiurea duce la altele, succes

| SebySorescu explică (pentru RunnerX):

Dupa ce scriu "regedit" in "Run dialog box" imi apare Open With... Cu ce sa il deschid?