| St3fanuTz a întrebat:

Am o problema.Azi am observat ca tot ce scriu pe orice site, pe google, oriunde as scrie, chiar si pe facebook, se vede totul bolduit, si nu se mai vede ca inainte.Ce pot sa fac sa se vada ca inainte? Adica se vede bolduit doar scrisul meu.Dar de exemplu daca pe un site scrie "Tu ce muzica asculti" se vede normal.Dar doar ce vad eu se vede bolduit.Cum pot sa fac sa se vada ca inainte? Funda + VOT!

4 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Trebuie sa apasati simultan CTRL + ALT + SHIFT si apoi cu ele apasate sa dati Refresh la pagina de browser si o sa vedeti totul cum trebuie.

| Cybertrust a răspuns:

Probail din setarile browserului e problema, ai putea sa il reinstalezi sau sa ii resetezi setarile si asa ai putea rezolva problema.

| St3fanuTz explică (pentru Cybertrust):

Am resetat setarile browserului, la fel!