| StefanN1 a întrebat:

Am o problema.Azi am observat ca tot ce scriu pe orice site, pe google, oriunde as scrie, chiar si pe facebook, se vede totul italic, iar caracterele drepte sunt bolduite si nu se mai vede ca inainte.Am sters si apoi am reinstalat browserul si este tot asa.Si cand incerc sa scriu un text in word sau power point, se scrie automat italic, apoi cand incerc sa-l salvez in eticheta care apare, toate caracterele drepte sunt bolduite. Se vede italic totul, cand scriu un mail, cand primesc un mail, cand intru pe net. Si cand scriu aceasta intrebare, daca observati, scrisul este inclinat.Cum pot sa fac sa se vada ca inainte? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Tavy100 a răspuns:

Pai da la Windows 7, dar la windows 7 fonts e in categoria appearence and personalization. Apoi continui pasii de mai sus.

3 răspunsuri:
| Tavy100 a răspuns:

E din control panel -> fonts -> fonts settings- >reset to default settings

Bafta! Sper ca te-am ajutat.

| StefanN1 explică (pentru Tavy100):

Scuze, am uitat sa spun ca am Windows 7.Multumesc

| StefanN1 explică (pentru Tavy100):

Salut, revin cu problema mea ( cu scrisul inclinat ), am rezolvat cu fisierele in WORD, acum scrisul apare normal, dar in continuare paginile de mail se afiseaza cu scrisul inclinat ( italic ) iar toate etichetele au scrisul drept bolduit.Am incercat in Control Panel si am facut pasii spusi de tine dar nu merge, mai ai alte idei? Multumesc.

| Tavy100 a răspuns (pentru StefanN1):

Pai da la Windows 7, dar la windows 7 fonts e in categoria appearence and personalization. Apoi continui pasii de mai sus.