| alexandrubogdan2002 a întrebat:

Am o problemă care mă seacă de ceva timp. Am un telefon Vodafone Smart 4 turbo, iar când îl conectez la pc prin USB nu merge. Adică îmi apare sub partiție de la pc, dar când îl deschid se încărca foarte foarte greu și se blochează pc-ul (merge greu). În device manager nu îmi apare telefonul, dar apare android cu semnul exclamării. O fi driverele? Am conectat și alte telefoane și tot la fel. Ajutatima.

4 răspunsuri:
| Zaygon a răspuns:

Incearca sa instalezi driver usb pentru telefoane, gasesti pe net. Eu am ajuns sa renunt la asta pebtru ca folosesc aplicatia airdorid si nu mai folosesc cablaraie.

| alexandrubogdan2002 explică:

Cum e airdroid? E mai simplu, pot să pun melodii sau alte fișiere pe telefon sau să le pun în pc de pe telefon? Sau de unde ași putea să descarc drivere ca am căutat o grămadă și tot nu găsesc nimic. Nu are cum să fie de la telefon deoarece nici alte telefoane nu merg.

| alexandrubogdan2002 explică:

A și am mai folosit și aplicația snap pea dar nu îmi instalează driverele, jos scrie ca driverele se instalează dar astept până mâine ca tot nu se instalează.

| Misa_Stan_1980 a răspuns:

Pai ar trebui sa merci la ei daca e cu garantie ori e stricat USB-ul ori e stricat telefonul