| LoLzZoR a întrebat:

Am o problema cu laptopul meu deci cand apas o tasta pentru 10-15 secunde touchpad-ul nu mai raspunde... adica nu ma lasa sa il misca ramane blocat stie cineva cum sa il repar? Multumesc anticipat! + Funda

Răspuns Câştigător
| mont a răspuns:

Incearca cu un sistem de oprare live ce sa ruleze de pe stick sau cd si vezi daca si asa se manifesta problema. In caz ca da e defect hardware si poate fi reparat doar la service. In caz ca nu trebuie reinstalat windows-ul.

2 răspunsuri:
| mont a răspuns:

Reinstaleaza driverele pentru touchpad.

| LoLzZoR explică (pentru mont):

Am reinstalat driverele si nu a avut nici-un efect aceeasi problema... Am laptop Toshiba C55-A-1J8

| mont a răspuns (pentru LoLzZoR):

Incearca cu un sistem de oprare live ce sa ruleze de pe stick sau cd si vezi daca si asa se manifesta problema. In caz ca da e defect hardware si poate fi reparat doar la service. In caz ca nu trebuie reinstalat windows-ul.