| IoNuTz1494 a întrebat:

am o problema cu microfonul de la laptop. Cand vorbesc cu cineva pe messenger sau pe facebook se micsoreaza automat volumul microfonului. Ce pot sa fac?

1 răspuns:
| Gututui_Petru_1998 a răspuns:

SAlut,Deci mai intii dai la Options(optiunii), dupa care apesi la Setari Audio, acolo iti vor aparea diferite chestii dar tu sa bifezi patrtelul in care scrie regleaza volum audio manual, dupa care o sa maresti bara si nu o sa mai ai probleme...Successwinking