| PyKaciu a întrebat:

Am o problema cu mouse-ul. Aveam un mouse cu fir care mergea perfect dar era cam vechi. Am zis sa-l schimb si am luat unul cu USB. Am scos firul de la mouse-ul vechi si am bagat USB-ul. Pac-pac si-a mers. Dar acest mouse cu USB nu merge prea bine... Uneori se blocheaza si nu prea pot sa ma joc jocuri. Am zis sa-l pun inapoi pe cel vechi, dar nu pot! Am bagat iar firul, am scos USB-ul si tot nu vrea sa mearga. S-a aprins lumina rosie dar nu se misca. Iar cand pun inapoi USB-ul functioneaza mouse-ul nou. Dar cel vechi tot nu merge. Si nu inteleg cum sa-l pun pe cel vechi. M-am uitat prin device manager dar nu e vreun driver de la mouse sau ceva... Dar cand pun mouse-ul cu USB apare un driver. Oricum, am nevoie de ajutor.
Multumesc anticipat, daca mai aveti nevoie de detalii sa-mi spuneti!

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Monteaza-l in alt USB.