| AleXAlExAnDrU03 a întrebat:

Am o problema cu pc nu imi mai merge cand il aprind face tat tat tat continuu inainte facea doar o data.Ce pot face care e problema? Funda + vot!

5 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Memoria! Nu ai treba cu BIOS-ul!

| gelu1970 a răspuns:

Beeep continuu: sursa alimentare defecta

beep-uri scurte continue, placa defecta.

| floryn1993 a răspuns:

Verifica rami

| Durbaca_Alex_1998 a răspuns:

Bipurile alea sunt niste eror de bios 1 scoate bateria 2 vei gasi langa porturile audio ac 97 sau hd audio depinde de ce placa ai 3 pini scurtciiteaza pini 2-3 pentru a reseta tot biosul

| AlinTeodor a răspuns:

Scoate'i bateria de la bios, scoata si placa video apoi baga'le la loc. Daca face iar asa schimba'i portu de la hardisk(HDD)