| vipera555 a întrebat:

Am o problema cu pc-ul!
Cand il pornesc se restarteaza..Astept sa se ancarce bara de la windows xp si cand sa intre in windows nu imi apare nimic si reia totul de la capapat. sad
Va rog frumos ajutati-ma Chiar nu mai stiu ce sa fac...
Am crezut ca e de la Procesor..Ca nu mai are pasta termoconductoare!
Dar mai are dar nu foarte multa.
Va rog ajutati-ma sunt disperat. sad

Răspuns Câştigător
| Zaygon a răspuns:

S-a busit sistemul. Reinstaleaza windowsul dar nu mai pune XP ca e prea vechi, recomand Win 8/8.1.
R.I.P. XP

| vipera555 explică (pentru Zaygon):

Fare as pune altu 7 dar nu imi merge netu cand bag 7 si nu merg draivarele nu sunt compatibile cu 7

| Zaygon a răspuns (pentru vipera555):

Pune 8.1 ca isi cauta singur driverele.

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Alooo! Daca te-ai uitat la pasta termoconductoare sunt sigur ca s-a dus. Nu trebuie desfacut radiatorul daca nu pui alta pasta. Vezi daca la remontare ai strans bine suruburile de prindere. Poate si un virus de Windows. Sterge tot HDD-ul si reinstaleaza Windowsul. Sunt si antivirusi care lucreaza in BIOS dar e mai complicat pentru tine.

| MIHAIVALOARE698 a răspuns:

Nu e de la pasta termoconductoare.Singura mea solutie ar fi sa iti reinstalezi windowsul.