| Cdk_Robert_1999 a întrebat:

Salut TPU,am o problema cu Skype,cand il deschid imi apare alb,l-am reinstalat de mai multe ori, dar tot aceeasi problema, apropo am windows xp SP3!
Ma puteti ajuta?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Descarca net frameworks de la cel mai mic la cel mai mare+ Microsoft c++ redistributable.

| Cdk_Robert_1999 explică:

Runtime error
Procgram C:\D...
R6002
floating point support not loaded

asta imi apare cateodata!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cdk_Robert_1999):

Incearca urmatoarele: dezinstaleaza de tot skype-ul, apoi du-te in c unde ai in program files si sterge skype de acolo, daca iti da eroare la stergere descarca programul "unlocker" de pe internet este free, rog moderatorii sa nu stearga, este link accesibil de oricine in lume si free. Dai apoi iar pe program files click dreapta folder skype, unlocker, delete la action, ok, dai reebot, si incerci instalarea de pe site la skype, ultima versiune, da veste daca a functionat.