| Ionut_Seby_1997 a întrebat:

Am o problema cu sopcastul...Mi se incarca pana la 100 % dar se vede negru, si in plus nu are nici sunet..am incercat mai multe versiuni de sopcast...toate au aceeasi problema.Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| shannygelu a răspuns:

Intra aici http://radiovaculesti.ucoz.ro iar la sectiune director de fisiere ai sopcast pentru cei carora nu le merg celelalte versiuni mai da erori la pagian de explore da inchizi si redeschizi si garantez cu asta o sa ti mearga

| Ionut_Seby_1997 explică (pentru shannygelu):

Imi zice ca are virusi. :/

| shannygelu a răspuns (pentru Ionut_Seby_1997):

Asa zice sa verifici de virusi adica dar nu are ca l am pus eu

| Ionut_Seby_1997 explică (pentru shannygelu):

L-am instalat, dar are aceeasi problema

| shannygelu a răspuns (pentru Ionut_Seby_1997):

Verifica sa ai instalat ultima versiune de driver la placa video